نماینده ایران ایرانی عربستان حجاج ایرانی

نماینده: ایران ایرانی عربستان حجاج ایرانی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌خواهیم برابر پرسپولیس بازنده باشیم / حمید درخشان

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: علی کریمی از بزرگترین چهره‌های فوتبالی کشور عزیزمان ایران است و من همواره او را دوست داشته و دوست دارم و در

نمی‌خواهیم برابر پرسپولیس بازنده باشیم / حمید درخشان

حمید درخشان: نمی خواهیم برابر پرسپولیس بازنده باشیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: علی کریمی از بزرگترین اشخاص فوتبالی کشور عزیزمان ایران است و من همواره او را دوست داشته و دوست دارم و در شرایط خاصی ناچار شدم جایگزین او شوم.

به گزارش مهر، حمید درخشان بار دیگر در شرایطی سخت هدایت یک تیم را پذیرفت. نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تیمی که به نظر می رسد طلسم شده است باشد و هر سال بین مالکان شخصی دست به دست می شود و مربیان زیادی عوض می کند، اینبار و بلافاصله بعد از قطع همکاری با علی کریمی به سراغ حمید درخشان رفته و وی هم با پذیرفتن ریسکی بالا، یک روز قبل از برگزاری سوپرجام هدایت این تیم را در حالی پذیرفت که با کمی غلو می توان گفت اغلب بازیکنان این تیم را نمی شناخت.

نمی‌خواهیم برابر پرسپولیس بازنده باشیم / حمید درخشان

هدایت تیم نفت با حداکثر پرسشها و حداقل امکانات و بازیکن به درخشان واگذار شد و در عین ناباوری مشاهده شد که این تیم بر خلاف آینده نگری های انجام شده، در دو بازی نخست خود با یک پیروزی و یک مساوی خارج از منزل ۴ امتیاز به دست آورد تا با روحیه ای مناسب جهت دیدار با پرسپولیس آماده شود. به همین بهانه با سرمربی تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفتگویی داشتیم که شرح آن را در زیر می خوانید.

* پذیرفتن هدایت نفت با این شرایط ریسک بالایی نبود؟

– حمید درخشان: بله ریسک بسیار بالایی بود که من حاضر به پذیرفتن آن شدم.

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: علی کریمی از بزرگترین چهره‌های فوتبالی کشور عزیزمان ایران است و من همواره او را دوست داشته و دوست دارم و در

* قبلا هم یکبار جهت پذیرفتن هدایت پرسپولیس دست به چنین ریسکی زدید و نتیجه های خوبی هم گرفتید. از جمله دربی که در آن پیروز شدید. آن تجربه بر روی تصمیم شما جهت پذیرفتن ریسک روی تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تاثیر داشت؟

– بی تاثیر هم نبود. ولی به جز آن من روی یک پرسشها دیگری حساب کردم و در فاصله یک روز مانده به سوپرجام هدایت این تیم را پذیرفتم. می دانستم که با رقم خوردن یکسری اتفاقات که خیلی هم دور از دسترس نیست می توان در این تیم نتیجه گرفت.

* ظاهرا حضور شما در این تیم موجبات یکسری دلخوری های علی کریمی را هم ایجاد کرده بود.

– من مستقیما چیزی در این خصوص نشنیدم. علی در گذشته شاگرد من بوده و الان هم یکی از عالی ترین رفیقان من هست. فکر نمی کنم جای دلخوری وجود داشته باشد. من نیامدم تا علی (کریمی) برود. بلکه اول خود علی نخواست با این تیم ادامه دهد و بعد من به جای او آمدم. همان وقت هم که به نفت آمدم از علی خواستم تا بماند و به ما کمک کند. بهرحال او صلاح کار خودش را دانست. ولی من علی کریمی را بعنوان یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران قبول دارم و هر لحظه او را دوست داشته و دارم و جهت من بسیار قابل احترام هست. این را هم بگویم اگر به جز نفت تیم دیگری در این شرایط بود هرگز حاضر نبودم این ریسک را بپذیرم و اعتبار خودم را میان بگذارم.

نمی‌خواهیم برابر پرسپولیس بازنده باشیم / حمید درخشان

* آیا این ریسک را جهت نفت پذیرفتید؟

– از آنجایی که من دین بزرگی از فوتبال پایتخت کشور عزیزمان ایران به گردن خودم احساس می کنم و به فوتبال پایتخت کشور عزیزمان ایران عرق دارم، جهت کمک به فوتبال پایتخت کشور عزیزمان ایران پا وسط گذاشتم. ضمن این که دست اندرکاران نفت هم از دوستان خوب من هستند و هنگامی که آنها از من درخواست کردند جهت کمک به آنها و نجات این تیم تهرانی به میدان آمدم.

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: علی کریمی از بزرگترین چهره‌های فوتبالی کشور عزیزمان ایران است و من همواره او را دوست داشته و دوست دارم و در

* در دو هفته ابتدایی لیگ نتیجه های خوبی گرفتید. این نتیجه های جرقه بوده یا قرار است ادامه داشته باشد؟

– من به نفت آمدم که با این تیم نتیجه بگیرم نه این که به صورت جرقه ای در ابتدای فصل امتیاز جمع کنم. البته فقط خواسته من در این زمینه ملاک نیست. ادامه این مسیر با موفقیت همیت جمعی در این کلوب را می طلبد و مسئولان کلوب هم باید بخواهند و قدم های مثبتی در این زمینه بردارند.

* به فاصله کمتر از یک ماه باید دومین دیدار رسمی تان را با پرسپولیس داشته باشید. در این رابطه صحبتی دارید؟

نمی‌خواهیم برابر پرسپولیس بازنده باشیم / حمید درخشان

– مورد نیاز نیست این جملات را تکرار کنم که پرسپولیس منزل من است و بیش از هر تیم دیگری به این تیم علاقه دارم. پیش از هر چیز امیدوارم که این بازی بسیار قشنگ باشد و از کیفیت بالایی برخوردار باشد. پرسپولیس تیم بزرگی است و مدعی قهرمانی در این فصل می باشد. من هم این تیم را دوست دارم و جهت آن همواره احترام قائلم. ولی با اطمینان می گویم که ما هم در این بازی به میدان نمی آییم که بازنده باشیم. ما هم به امتیازات این بازی و حتی به امتیازات کامل آن چشم داریم و جهت کسب پیروزی حداکثر تلاش مان را می کنیم.

* هنوز به تعداد مکفی بازیکن ندارید. به خصوص جهت یک چنین دیدار بزرگی با پرسپولیس.

– شاید کمیت بازیکنان ما پایین باشد، ولی کیفیت تک تک آنها اوج است و اگر ما در این دو هفته نتیجه های خوبی گرفتیم، یکی از بزرگ ترین دلایلش همین بوده هست. من جهت بازی هفته سوم روی توانایی ها و کیفیت بالای تک تک بازیکنانم حساب کرده ام و به توانمندی آنها ایمان دارم. من در این تیم نفت بازیکنانی دارم که تک تک ارزش این توانمندی را دارند که به تنهایی آینده یک بازی بزرگ را رقم بزنند.

* در یکی از آیتم های نخستین برنامه نود که هفته گذشته روی آنتن رفت طعنه ای هم به شما خورد و اشاره ای داشت به این که می خواهید به هر قمیت در لیگ برتر باشید.

– فردوسی پور یکی از توانمند ترین برنامه سازان صدا و سیمای کشور عزیزمان ایران در طول تاریخ است و از تاثیرگذارترین افراد در فوتبال. من به خوبی به یاد دارم که نقش عادل و برنامه اش در حفظ تیم نفت در پایتخت کشور عزیزمان ایران چقدر زیاد بود. اگر او نبود نفت هم از پایتخت کشور عزیزمان ایران رفته بود و به آینده دیگر تیم هایی که از پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج شدند دچار شده است بود. جهت همین ما از فردوسی پور انتظار بیشتری داریم و حداقل انتظارمان این است او نگاه عادلانه تری نسبت به این تیم داشته باشد و با نقدهای منصفانه از این تیم حمایت کند.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | فوتبالی | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs