نماینده ایران ایرانی عربستان حجاج ایرانی

نماینده: ایران ایرانی عربستان حجاج ایرانی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چه تیم‌هایی شانس افزایش به جام جهانی دارند؟

تنها ۱۳ تیم حضورشان را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعی شده است است و تیم‌های زیادی وقت حضور در برترین فستیوال دنیا فوتبال را دارند. 

چه تیم‌هایی شانس افزایش به جام جهانی دارند؟

چه تیم هایی شانس افزایش به جام جهانی دارند؟

عبارات مهم : افزایش

تنها ۱۳ تیم حضورشان را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعی شده است است و تیم های زیادی وقت حضور در برترین فستیوال دنیا فوتبال را دارند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، در حالی که یک هفته به آخر مسابقه های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باقی مانده هست، تنها حضور ۱۳ تیم در این بازی ها قطعی شده است است.

چه تیم‌هایی شانس افزایش به جام جهانی دارند؟

بامداد امروز (یک شنبه) کاستاریکا صعودش را قطعی کرد و دیشب این اتفاق جهت نیجریه افتاد. تیم آفریقایی توانست زامبیا را با یک گل شکست دهد و صدرنشین شود. از طرفی کاستاریکا با حضور کیلور ناواس با وجود تساوی یک بر یک برابر هندوراس صعودش را به جام جهانی قطعی کرد.

در ادامه به اوضاع تیم ها در مناطق متفاوت دنیا اشاره می شود.

تنها ۱۳ تیم حضورشان را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعی شده است است و تیم‌های زیادی وقت حضور در برترین فستیوال دنیا فوتبال را دارند. 

اروپا:

در این منطقه ۱۴ تیم (۱۳ تیم به علاوه میزبان) افزایش می کنند. هفته نهایی مرحله مقدماتی در اروپا در حالی یک شنبه، دوشنبه و سه شنبه برگزار می شود که تنها افزایش پنج تیم مشخص شده است هست. روسیه به عنوان میزبان افزایش کرده هست، آلمان به عنوان صدرنشین گروه C، انگلیس تیم نخست گروه F و اسپانیا و بلژیک صدرنشینان گروه های G و H در جام جهانی آینده حضور خواهند داشت.

فرانسه یا سوئد (گروه A) ، سوئیس یا پرتغال (گروه B)، صربستان، ولز یا ایرلند (گروه D)، لهستان یا دانمارک (گروه E) و ایسلند، کرواسی یا اوکراین (گروه I) شانس افزایش به عنوان تیم نخست را دارند و می توانند به صورت مستقیم به مسابقه های تابستان آینده افزایش کنند. هشت تیم برتر که در رتبه دوم گروه ارزش قرار بگیرند به شانس مجدد خواهند رفت و در نهایت چهار تیم دیگر به جام جهانی افزایش خواهند کرد.

آمریکای جنوبی:

چه تیم‌هایی شانس افزایش به جام جهانی دارند؟

در این منطقه چهار تیم به صورت مستقیم افزایش خواهند کرد و تیم پنجم در شانس مجدد با نماینده اقیانوسیه بازی می کند. برزیل تنها تیمی است که صعودش را قطعی کرده هست. شش تیم دیگر جهت سه سهمیه مستقیم تلاش خواهند کرد. اروگوئه به همراه کلمبیا و آرژانتین بیشترین شانس افزایش مستقیم را خواهند داشت. این در حالی است که شیلی، پرو و پاراگوئه شانس های کمتری دارند.

آسیا:

چهار تیم به صورت مستقیم به جام جهانی افزایش کرده اند و برنده دیدار سوریه و استرالیا (دیدار رفت با تساوی یک بر یک به آخر رسید) با تیم چهارم کونکاکاف (اکنون پاناما در این رتبه قرار دارد) بازی خواهد کرد تا وظیفه این سهمیه نیز مشخص شود. پیش از این کشور عزیزمان ایران به عنوان سرگروه A و ژاپن به عنوان سرگروه B به جام جهانی افزایش کرده بودند. در این گروه عربستان با قرار گرفتن در رتبه دوم جواز حضور در این مسابقه ها را کسب کرد. در گروه A نیز کره جنوبی دوم شد و صعودش را قطعی کرد.

تنها ۱۳ تیم حضورشان را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعی شده است است و تیم‌های زیادی وقت حضور در برترین فستیوال دنیا فوتبال را دارند. 

آفریقا:

پنج تیم از این قاره به جام جهانی افزایش می کنند که صدرنشینان هر گروه جواز حضور در این مسابقه ها را به دست می آورند. نیجریه نخستین تیم از بین پنج تیم آفریقایی است که این کار را انجام داد. این تیم صدرنشین گروه B شد. چهار تیم دیگر که قرار است در جام جهانی حضور داشته باشند امروز و در هفته آخر (۶ نوامبر) تکلیفشان مشخص خواهد شد. مصر (صدرنشین گروه E) امشب بازی خواهد کرد و می تواند صعودش را قطعی کند. تونس در گروه A ، مراکش در گروه C و همه تیم های گروه D شانس افزایش دارند.

چه تیم‌هایی شانس افزایش به جام جهانی دارند؟

کونکاکاف:

سه تیم نخست به صورت مستقیم افزایش خواهند کرد و تیم چهارم در شانس مجدد با برنده دیدار سوریه و استرالیا بازی می کند. مکزیک و کاستاریکا تاکنون صعودشان را به جام جهانی قطعی کرده اند. یک تیم دیگر به آنها اضافه خواهد شد که به احتمال زیاد آمریکا خواهد بود.

اقیانوسیه:

مرحله مقدماتی در منطقه اقیانوسیه آخر پذیرفته است و تیم نیوزیلند جهت افزایش باید با تیم پنجم منطقه آمریکای جنوبی بازی کند. نیوزیلند توانست صدرنشین گروه A شود و در یک بازی حذفی برابر تیم جزایر سلیمان (صدرنشین گروه B) پیروز شد و شانس خود را جهت حضور در جام جهانی حفظ کرد. حریف بعدی نیوزیلند در حال حاضر پرو است ولی این عنوان بامداد چهارشنبه قطعی می شود.

واژه های کلیدی: افزایش | صدرنشین | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs